Консультациялық-диагностикалық орталықтың кеңес берушілері

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау 

Т.А.Ә.

Ғылыми дәрежесі, лауазымы

Қабылдау күндері

Қабылдау уақыты

 

Кардиология

 

 

 

1

Рысмендиев   Армен Жаксыбекович.

Профессор, мғд

Келісу бойынша

 

2

Алдешев Агзам Алмасович

Кардиохирург

Келісу бойынша

 

 

 

 

 

 

3

Лигай Зоя   Николаевна

Профессор

Дс.-жм.

10.00-13.00

4

Мусагалиева Айсулу Толекаевна.

Руковод. отдела кардиологии

Келісім бойынша

 

5

Исабекова Асель Хозедиясовна

Ведущий научный сотрудник.

Келісім бойынша

 

 

Гепатология

 

 

 

6

Нерсесов Александр Витальевич

Профессор

Жұма, келісім бойынша

10.00-13.00

7

Джумабаева Алмагуль Еркиновна

Гепатолог

алдын ала жазылу

 

 

Гастроэнтерология

 

 

 

8

Раисова Айгуль Муратовна

1- терапия бөлімшесінің меңгерушісі

келісім бойынша

 

9

Кайбуллаева Джамиля Актановна

мғк, гастроэнтеролог

 

 

10

Новицкая Мария Сергеевна.

гастроэнтеролог

 

 

 

Аритмолог

 

 

 

11

Кошумбаева Гульзида Мукеевна

мғк ,жетекші ғылыми қызметке

келісім бойынша

 

12

Реквава Роин Роинович

аритмолог-хирург

келісім бойынша

 

13

Мадалиев   Курмангазы Нурмагамбетович

директордың клиника жөніндегі орынбасары, мғк. аритмолог-хирург.

келісім бойынша

 

14

Паринбеков Асылхан Буркитбаевич

Кардиохирург

 

 

15

Багдат Ахыт Абдыкадиров

Кардиохирург

 

 

 

Гематология

 

 

 

16

Хан Олег Ромуальдович

гематолог

келісім бойынша

 

 

Аллергология

 

 

 

17

Нурпеисов Таир Темирланович

Аллергология бөлімінің басшысы

келісім бойынша

 

18

Кожакеева Гаухар Кабдолдаевна

бөлімше меңгерушісі, аллерголог

келісім бойынша

 

 

Хирургия

 

 

 

19

Султанов Энвер Шагабутдинович

мғд., трансплантолог, хирург.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фиброгастроскопия,

Колоноскопия

 

 

 

20

Хабижанова Алма Сериковна

бөлім меңгерушісі, гастроэнтеролог

келісім бойынша

 

 

 

 

 

 

 

Офтальмология

 

 

 

21

Сабирова Ралия Камиловна

мғк., офтальмолог

күн сайын

8-17 сағат

 

Кардиохирургия

 

 

 

22

Колесников Алексей Евгеньевич

Бөлімше меңгерушісі, кардиохирург

келісім бойынша

 

23

Омаров Ануар Абдыманапович

кардиохирург, қантамыр хирургы

келісім бойынша

 

24

Китуев   Болатжан Балгазыевич

2 кард.бөлім.меңг., кардиохирург

келісім бойынша

 

 

Эндокринология

 

 

 

25

Даньярова Лаура Бахытжанова

эндокринология бөлімінің меңгерушісі

келісім бойынша

 

 

 

 

 

 

 

Ревматология

 

 

 

26

Машкунова Ольга Васильевна

мғк., ревматолог

келісім бойынша

 

 

Невропатолог

 

 

 

27

Молдахметова Гульнар Алихановна

невропатолог

күнделікті

9-16 сағат

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КДО мамандарының тізімі 

Т.А.Ә.

   Лауазымы

Қабылдау күндері

Қабылдау сағаттары

1.

Нурмагамбетова Галина Айчугановна.

КДО меңг., жоғары санатты кардиолог 

дс-жм

8.00-17.00

2.

Алпысбаева Мадина Айтахыновна.

Жоғары санатты кардиолог 

дс-жм

8.00-17.00

3

Толеуова Роза Жаксылыковна.

Жоғары санатты кардиолог

дс-жм

8.00-17.00

4.

Тохтасунова Мухабат Жалеловна

Бірінші санатты дәрігер

 

дс-ср,

сб.бс.жм

 

 

8.00-12.00

5

Кистаубаева Ботакоз Жумабековна.

мғк., жоғары санатты кардиолог

 

дс-жм.

8.00-14.00

6.

Белоносова Ирина Николаевна

Жоғары санатты кардиолог 

дс-жм

8.00-17.00

7.

Оскенбаева Багила

1 санатты дәрігер

дс-жм.

8-17

8

Турысбекова Раушан Онгасыновна

Бірінші санатты офтальмолог

дс-жм

13.00-17.00

9

Ахмедова Эльнара Ахмедовна

Эндокринолог 

дс-жм

8.00-17.00

10

Абдуразакова Роза Сабировна.

Бірінші санатты функц.диагност

дс-жм

8.00-13.00

 

13.00-17.00-

11

Кучина Нина Николаевна

Жоғары санатты функцион.диагн.

күн сайын

 

13.00-17.00

 

8.00-13.00

12.

 

 

 

 

13.

Егембаева Жулдызай Маратовна

Бірінші санатты кардиолог

күн сайын

сағ. 9-14 

14.

Кожахметова Бибигуль Магзумовна.

Жоғары санатты гинеколог 

күн сайын

сағ 8-13